Kierowca kat. C HDS - Magazynier

3 500,00 - 3 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wadowice
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 3 700,00 zł
  • Dodano 2019.06.24

Opis stanowiska

praca kierowca C Wadowice, praca magazynier Wadowice, praca operator HDS Wadowice

Realizacja dostaw do Klientów (budowy oraz usługi transportowe) w obszarze województwa wielkopolskiego
Nadzór nad załadunkiem oraz pomoc przy rozładunku
Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z przewozami oraz prowadzeniem pojazdu
Odpowiedzialność oraz dbanie o sprawność techniczną pojazdu z żurawiem

Wymagania

Ważne prawo jazdy kat. C
Ważne uprawnienia UDT w zakresie osbługi urządzeń HDS
Ważne badania i szkolenie okresowe na przewóz rzeczy,
Ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
Znajomość przepisów ustawy o transporcie drogowym oraz czasie pracy kierowców
Dyspozycyjność, sumienność w wykonywaniu zleconych zadań.
Mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy
Gotowość do łączenia pracy kierowcy z pracą na magazynie
Oferujemy

Praca na samochodzie ciężarowym z 2016 roku
Umowę o pracę zgodnie z kodeksem pracy, etat pełny, wolne weekendy, powroty tego samego dnia
Wynagrodzenie do negocjacji
Praca jednozmianowa

Ważne do: 2020.06.23, wyświetleń: 78

nr ogłoszenia: 2339